عادت کنیم

 

آخرین باری که دعوامون شد، گفتی: "خیلی بهت عادت کرده بودم." و منتو اون عصبانیت چقدر ناراحت شدم از اینکه هنوز هیچی نشده تازگی عشقمون از بین رفتوبه عادت تبدیل شد.عادتی که من همیشه میخواستم ازش فرار کنم!

بقول نادر ابراهیمی: "وای برآن روزی که چیزی - حتی عشق - عادت مان شود.عادت، همه چیز را ویران میکند. از جمله عظمت دوست داشتن را، تفکر خلاق را، عاطفه ی جوشان را.  ....... عشق، عادت به دوست داشتن و سخت دوست داشتن دیگری نیست. پیوسته نو کردن ِ خواستنی است که خود، پیوسته، خواهان ِ نو شدن است، و دیگرگون شدن. مگذار که عشق، به عادت ِ دوست داشتن، تبدیل شود. "

دیروز که برحسب اتفاق "شمس العماره" رو میدیدم، فرهاد(هنرمند ِآرومو محجوب داستان) به لیلا می گفت:

عادت کردن خیلی خوبه.... با عشق خیلی فرق داره... عشق بالا پایین داره، تنشواضطرابو دلهره داره، ولی عادت کردن اینطور نیست.عادت کردن یعنی پایان همه ی تنشها،یعنی اگه اون نباشه، نمیشه و وقتی هست ، میخوای که ادامه داشته باشه و این یعنی .......... آرامش.

درهرحال، بنظرم اصلاً مهمنیست که کدوم ادعا میتونه درست باشه.برای من درست ترین تعبیر، بهترین تعبیره وبهترین تعبیر وقتی بود که فهمیدم "من هم به وجودت عادت کردم."

 

 

 پ.ن : چه زود ...... سه ماه شد!!

 

/ 23 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
غریب دوست

آیا به دنبال راه حلی ساده و عملی برای افزایش آمار وبلاگ یا وبسایت خود هستید؟ آیا به دنبال راه حلی ساده و عملی برای افزایش فروش محصولات خود دارید ؟ آیا از گران بودن قیمت تبلیغات یا فرستادن ایمیل تبلیغاتی خسته شده اید؟ در این مجموعه آموزشی به طرز کاملا عملی به شما یاد میدهیم : 1- چگونه پیج رنکمان را در گوگل بسیار سریع به 10 برسانیم . 2- چگونه بدون ارسال هیچ مطلبی در وبلاگ یا سایتمان روزانه بالغ بر 10000 بازدید کننده داشته باشیم. 3- چگونه بینندگان سایتمان را مجبور بدیدن تبلیغات خودمان و خرید محصولاتمان بکنیم و انگیزه آنها را بتحریک در بیاوریم. 4- چگونه بدون داشتن هیچ لیست ایمیلی شخصی افراد !!! سرور اصلی یاهو را مجبور به ارسال ایمیل تبلیغاتی INBOX ی كنیم 5- چگونه ده ها میلیون ایمیل را مطعلق به ایرانیان را جمع آوری کنیم و آنها را مجبور به دادن ایمیلشان بما بکنیم. بجای اینکه هزاران و میلیونها تومان برای تبلیغ سایت یا محصول خود به سایتهای پر بازدید بپردازی فقط مبلغ بسیار ناچیزی برای خرید این بسته آموزشی صرف کرده و جلوی ضرر و زیان را بگیرید. >>>> http://cdmc.mihanblog.com/post/534 <<&lt

پیام

سلام.همیشه عاشق باشی و عاشق بمونی.حالا اسمش هرچی میخواد باشه عادت یا عشق[لبخند]سال نو مبارک[گل]

گلناز جان سلام کجایی دختر چرا مطلبهات رو بروز نمی کنی اگر بچه ها رو دیدی بهشونسلام برسون دلم واسه همتون تنگ شده

ساناز

سلام این آدرس لینک پرسشنامه آنلاین است. اگر جواب بدید و بفرستید ممنون می شم. https://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dDd6YUdJWFFHZUVROWlCQ2RpdG9uQXc6MQ

الهه

بدترین حالت هر رابطه عادته[ناراحت]

محدثه

به به.بعد از مدتها اومدم اینجا ببینم از خانوم خبری هست یا نه،میبینم که کلا بیخیال اینجا شدن!! خوش باشی هرجا هستی .miss you[ماچ][گل]

ایرمان

به تو عادت کردم....یعنی قسمتی از زندگیم از روزهام شدی...اگه نباشی یک چیزی کمه!این خوبه! اما به تو عادت کردم و همه می دونیم به هر چی عادت می کنیم یعنی قدیمی شده یعنی نسبت به بعضی زوایاش دارم کور می شم!یعنی دیگه مثل اول اولش نمی بینمت منم نمی دونم این خوبه یا بده؟؟؟